potapanie

Ak vám nestačí počas dovolenky len opaľovanie na pláži, plávanie, či prechádzky uličkami historických mestečiek, spestrite si zážitky o adrenalínové dobrodružstvo. Máme pre vás niekoľko tipov na zábavné a športové aktivity, na ktoré len tak nezabudnete.

Zalietajte si v oblakoch

Tandem flights Flumen from FLUMEN – Paragliding school on Vimeo.

Chorvátske pobrežie je vďaka svojej kráse a pestrosti skvelou destináciou pre paragliding či lety balónom. Spustite sa z vrcholkov kopcov na vzdušnom klzáku a vychutnajte si dokonalý výhľad na krajinu. Pre nováčikov je ideálny tandemový zoskok. Viac informácií

Kde: Rijeka alebo ostrov Mali Lošijn, Krk (Baška) a Hvar

rafting

Zdolajte divokú rieku

Na kajaku alebo na rafte na vás čaká skvelé dobrodružstvo. Či už sa rozhodnete pre búrlivejšiu rieku alebo si vyberiete pokojnejšie morské pobrežie, takýto výlet ponúkne úplne iný zážitok ako plavba veľkou výletnou loďou. Na kajaku môžete objavovať národné parky z unikátnej perspektívy a rafte si môžete vychutnať splavy búrlivými perejami pre náročnejších dobrodruhov!

Kde: národné parky Učka, Risnjak a morské pobrežie

Objavte svet pod morskou hladinou

Pripojte sa k potápačskej výprave a objavte tajomstvá jadranského pobrežia, ktoré sa skrývajú pod morskou hladinou…. potopené rímske galéry a vojnové lode či vápencové prírodné výtvory.

Zoznam potápačských centier

Reklamy